«На білім полотні і біль, і туга, й радість…»: музейна зустріч до Міжнародного дня людей похилого віку.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч музейників із відвідувачками жіночих клубів «Душі криниця» та «Любава».

Завідувачка відділом музею Ніна Багацька розповіла про традиційні народні побут, звичаї, обряди та їх неперервність у житті українців. Увагу жінок привернув народний одяг, зокрема, колекція сорочок-вишиванок, головні убори і прикраси. І це не випадково: більшість із них гарно вишивають, уміють із смаком оздобити свій одяг.

Гості поділилися спогадами про традиції власних родин, говорили про рідні домівки, сімейні реліквії і, звичайно, зробили фото на згадку.