Робоча зустріч з обговорення засад державної політики у сфері охорони археологічної спадщини.

18 жовтня у м. Київ відбулася робоча зустріч з обговорення засад державної політики у сфері охорони археологічної спадщини за участі представників Директорату гуманітарної політики Офісу Президента України, Міністерства культури, молоді та спорту й фахівців-археологів, які представляли наукові установи, вищі навчальні заклади, музеї та заповідники різних регіонів України.

Долучитися до важливого заходу мав нагоду і Сумський обласний краєзнавчий музей в особі завідувачки науково-дослідного сектору археології Лариси Білинської.

Під час зустрічі відбувся жвавий діалог влади та науковців. Серед актуальних питань, що обговорювалися: правовий режим та облік об’єктів археологічної спадщини, її наукове дослідження та протидія незаконним розкопкам і нелегальному обігу артефактів. Результатом зустрічі стало визначення основних напрямів формування гуманітарної політики  держави у сфері культурної спадщини і її археологічної складової зокрема.