У рамках Сумського книжкового форуму відбулась виставка унікальних видань із фондів обласного краєзнавчого музею.

12 вересня в рамках Сумського книжкового форуму відбулась презентація виставки унікальних книг із фондів обласного краєзнавчого музею. Тут було представлено 37 рукописних і друкованих видань, найдавніше з яких —  «Бесіди на першу Мойсеєву Книгу Буття Іоанна Златоуста» — датується 1774 роком.

Увагу учасників форуму, зокрема, привернули твори українського політичного діяча часів Української революції 1917-1921рр., письменника Володимира Винниченка, видані у Сумах збірки творів Сумської літгрупи «Осяяні будні» (1932 р.) і поезій Якова Ратнера «Відімкнені брами» (1933 р.), збірки поезій учасників українського дисидентського руху Миколи Данька і Миколи Руденка, поетичні та прозові твори Павла Тичини, Олекси Ющенка, Панаса Кочури, Платона Воронька з автографами авторів тощо.