«ХОТІЛА Б Я ПІСНЕЮ СТАТИ…»

22 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови та 151-ї річниці від дня народження Лесі Українки до Сумського обласного краєзнавчого музею завітали відвідувачі Сумського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня». Гості ознайомились із матеріалами мультимедійної музейної програми «Хотіла б я піснею стати…».

Науковий співробітник музею Валентина Костенко розповіла про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та її перебування у травні 1889 року у Косівщині на лікуванні у народної цілительки Параски Богуш. На заході звучали твори Лесі Українки: «Вечірня година», «Давня весна», монолог Мавки з «Лісової пісні» та уривок з оповідання «Весняні співи», в якому відтворено спогади письменниці про перебування у Косівщині.

Учасники заходу декламували вірші Лесі Українки й узяли участь у вікторині «Мовна скарбничка».