«І музика, і слово, і душа…»: у Низах відзначили День музики.

1 жовтня 2019 року в Низівському будинку Кондратьєвих, де розміщена постійна експозиція «П.І. Чайковський і Україна», відбувся тематичний захід «І музика, і слово, і душа…», присвячений Міжнародному дню музики.

На свято були запрошені жителі сел. Низи та обласного центру.

Традиційно з вітальним словом до гостей звернулась організатор заходу – науковий співробітник музею Любов Коген.

У виконанні піаністів Надії Запорожець і Тетяни Книш прозвучали твори Петра Чайковського, Фелікса Мендельсона та Фредеріка Шопена. Незмінно позитивні емоції подарував виступ учнів Низівської музичної школи. Давид Коваленко виконав сонату для фортепіано № 20 Людвіга ван Бетховена і «Юнацький етюд» Ференца Ліста.

Свої вокальні твори під акомпанемент гітари представила керівник Сумського клубу авторської пісні «Булат» Ольга Козаченко.

Концертну програму завершив яскравий виступ фольклорного ансамблю Низівського будинку культури «Берегиня».

Свято продовжилось презентацією виставки українського рушника «Оберіг і пам’ять роду», де були представлені вироби низівських майстринь Віри Мельник і Валентини Шелії.