ДЕНЬ МУЗЕЮ В СУМСЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ

1 березня для учнів Сумської спеціальної загальноосвітньої школи співробітниками музею проведено літературно-краєзнавчу годину «Весняні співи», присвячену 152-й річниці від дня народження Лесі Українки.
Науковий співробітник музею Валентина Костенко розповіла про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та її перебування на хуторі Косівщина Сумського повіту навесні 1889року, де юна Леся лікувалася засобами народної медицини у місцевої цілительки Параски Богуш.
Учні переглянули мультимедійну презентацію, де прозвучали твори: «Давня весна», « Вечірня година», «Порвалася нескінчена розмова…», монолог Мавки з «Лісової пісні», уривок з оповідання « Весняні співи», в якому зафіксовано картини звичаїв, побуту, а також пісні північної Слобожанщини.