МУЗЕЙ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ СДПУ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

21 квітня Сумський обласний краєзнавчий музей відвідали студенти 1-4 курсів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ННІ Історії, права та міжнародних відносин СумДПУ.

Завідувачка науково-експозиційним відділом історії краю Аліна Конотоп ознайомила відвідувачів з етнографічною музейною експозицією, що відображає побут селян, їх звичаї і традиції наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. Особливу увагу було звернено на вироби кролевецького ткацтва, що нині презентують нашу область не лише на рівні країни, а й світу в цілому. Студенти з захопленням оглянули експозицію, присвячену природі краю, дізналися про унікальних представників флори і фауни Сумщини, включених до Червоної книги України. Ці знання обов’язково знадобляться їм у їх подальшій роботі, оскільки екологічна дипломатія з кожним роком стає все більш популярною. На прикладі експозиції «Т. Шевченко і Сумщина», що розповідає про перебування поета на теренах сумського краю, його друзів і знайомих, біографічно пов’язаних з Сумщиною, відвідувачі мали змогу побачити, як через історичних персоналій можна презентувати країну на міжнародному рівні. З особливою цікавістю гості музею оглянули виставку поштових видань, монет та медалей НБУ, що були випущені у 2022 – 2023 рр. під час військового часу, адже філателія є свого роду окремим видом і мистецтвом спілкування й презентації країни, а для студентів, чия подальша діяльність буде пов’язана саме з дипломатією – це надзвичайно важливо.