Година пам’яті Героїв Небесної Сотні в Сумському обласному краєзнавчому музеї

20 лютого 2015 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учасники заходу – учні Сумського технікуму харчової промисловості НУХГ – познайомились з матеріалами експозиції, присвяченої подіям Революції гідності у листопаді 2013 – лютого 2014 рр.

Своїми спогадами про події на Майдані поділився учасник масових акцій громадського протесту в Києві 2014 р. Олександр Бойко.

Співробітник музею Ніна Багацька відзначила, що Революція гідності змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе в ньому, а Майдан став виразником волі мільйонів українців, які об’єдналися навколо мети – відстояти незалежність України, її розвиток в Європейському співтоваристві, права і свободи людини, досягти гідного рівня життя і праці.

Учасники заходу переглянули документальний фільм Вадима Орловського «Небесна Сотня – Герої не вмирають» та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.