Краєзнавча година «Звучи, Тарасове слово» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

OLYMPUS DIGITAL CAMERA7 лютого в Сумському обласному краєзнавчому музеї проведено краєзнавчу годину «Звучи, Тарасове слово» за участю учнів ЗОШ № 27.

Учні дізналися про три подорожі Т.Г.Шевченка на Україну, під час яких поет відвідав багато місць Сумщини та спілкувався з уродженцями нашого краю: родинами Лазаревських, Огієвських, Залеських, а також Г.Вашкевичем з Ромен та П.Кулішем з с. Вороніж.

Діти дізналися про твори поета, написані на Сумській землі, розглянули унікальні експонати з фондів музею: факсиміле рукописів творів та листів поета, репринтний примірник «Кобзар» 1840 року видання, англо- та німецькомовні книги про життя та творчість Шевченка, старовинні рушники, виготовлені кролевецькими майстринями-ткалями. У виконанні учнів прозвучали твори Кобзаря.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA